O nas

Dostarczamy świeże i pełnowartościowe posiłki, ale również pragniemy uczyć mądrego i regularnego odżywiania.

Zdrowy styl życia to nasza pasja

Jesteśmy zespołem, który powstał ze wspólnej pasji do zdrowego stylu życia! Wychodzimy naprzeciw potrzebom ludzi, chcących zdrowo się odżywiać, którzy nie zawsze mają wiedzę i czas na przygotowywanie niestandardowych posiłków. Chcemy nie tylko dostarczać Wam świeże i pełnowartościowe posiłki ale również pragniemy uczyć Was mądrego i regularnego odżywiania. Oferujemy Wam zbilansowaną dietę dostarczającą optymalną ilość składników odżywczych, które są niezbędne do zaspokojenia Waszych potrzeb. Wysoka jakość naszych potraw to aspekt, któremu poświęcamy najwyższą uwagę. Dobierając nasze produkty stawiamy na zdrowie, różnorodność i najlepszy smak.

"Korzystam z diety ułożonej przez zespół Zdrove od prawie 3 lat i śmiało mogę polecić każdej osobie, której zależy na zdrowym żywieniu i super sylwetce!"

Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu

Zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że otrzymasz nie tylko niskokaloryczne i smaczne menu, ale również gwarancję jakości i niepowtarzalnego smaku. Nasze diety opracowują specjaliści do spraw dietetyki, a potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko naprowadzimy Was na tor zdrowego regularnego odżywiania ale również Pomożemy Wam wrócić do formy i zgubić zbędne kilogramy. Nie przekładaj diety „od poniedziałku”. Zacznij z nami już dziś!

“Korzystam z diety od Zdrove. Posiłki są smaczne, zróżnicowane. Jestem zawsze najedzony. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.”

Marcin KosińskiPotwierdzony zakup

Zwracamy uwagę na każdy detal

Wszystkie posiłki przygotowujemy wykorzystując najwyższej jakości produkty. Chcemy wspierać polskie marki, dlatego staramy się, aby większość owoców i warzyw w naszych dietach pochodziła od rodzimych producentów rolnych. Wszystkie nasze posiłki pakujemy do termicznie zgrzewanych pojemników z atestem do przechowywania żywności. Zdrowe zestawy transportujemy w specjalnych opakowaniach zapewniających utrzymanie odpowiedniej temperatury, dzięki czemu masz pewność, że zawsze otrzymasz posiłki świeże i wysokiej jakości.