FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Posiłki

Co to jest Zdrove.pl?

To catering dietetyczny z dostawą do domu. Oferujemy Ci zbilansowaną dietę, która zaspokoi Twoje potrzeby żywieniowe.

Z ilu posiłków składa się dieta Zdrove.pl?

Dieta Zdrove.pl składa się z 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Dzięki optymalnej ilości posiłków, zaczniesz zdrowo i regularnie jeść. Sugerowane przerwy między posiłkami to 3-4h.

Czy posiłki Zdrove.pl zapewnią mi wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje?

Tak! Zapewnimy Ci kompleksowe wyżywienie. Nasze diety układane są przez profesjonalnych dietetyków z dyplomami Warszawskiej Akademii Medycznej, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz zbilansowane i pełnowartościowe posiłki.

Którą wartość kaloryczną mam wybrać ?

Odpowiednia dieta powinna być wybrana na podstawie Twojej aktualnej wagi, wzrostu i aktywności fizycznej. Chcesz zrzucić kilka kilogramów? Dieta 1200kcal jest dla Ciebie. Utrzymać wagę? Wybierz dietę 1600kcal. Dieta 2000kcal to dieta dla bardziej aktywnych, ceniących sobie zdrowe odżywianie. W celu ustalenia optymalnej dla Ciebie diety zachęcamy do kontaktu mailowego.

Czy dajecie możliwość dostarczenia diety w prezencie ?

Tak, dieta Zdrove.pl to doskonały sposób na prezent dla bliskiej Ci osoby. Poinformuj nas, że chcesz komuś zrobić niespodziankę, a na Twoje życzenie dodamy karnecik z życzeniami lub ułożonym przez Ciebie tekstem.

Czy mogę zawiesić dietę lub zmienić termin dostawy ?

Tak, poinformuj nas o tym, że nie będziesz mógł odebrać diety przynajmniej 48 h przed planowaną dostawą, a bez problemu zmienimy termin dostawy na inny wybrany przez Ciebie dzień.

Czy dieta dostarczana jest w weekendy i święta?

Zdrove.pl dostarcza dietę tylko w dni robocze. W weekendy i święta zostawiamy Wam miejsce na posiłki tradycyjne. Jeśli jednak chcielibyście dostawać dietę na sobotę, jest taka możliwość. Należy to zgłosić wcześniej drogą mailową.

Czy jest szansa na wykluczenie niektórych produktów z diety i przystosowanie posiłków pod moje upodobania ?

Niestety, w tym momencie mamy w ofercie stałe posiłki. Na tym etapie nie możemy wykluczać wybranych produktów z diety. Mamy jednak nadzieję, że sprostamy państwa smakowym wymaganiom.

Czy można podgrzewać posiłki w kuchence mikrofalowej?

Oczywiście! Nasze pudełka przystosowane są do podgrzewania w mikrofalówce. W miarę możliwości starajmy się jednak podgrzewać posiłki tradycyjnie, mając na uwadze lepsze walory smakowe 🙂

Dostawa

Kiedy dostanę zamówienie?

Dostawy posiłków realizujemy od poniedziałku do piątku w nocy i nad ranem na terenie Warszawy. Zamawiając nasz catering, codziennie otrzymasz zestaw świeżych pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Wystarczy, że podasz nam dokładny adres oraz godzinę do której możemy dostarczyć jedzenie.

Czy muszę czekać, otwierać drzwi kurierowi ?

Oczywiście, że nie ma takiej potrzeby. W większości przypadków dostawy wyglądają tak, że nasz kurier zostawia zdrovy zestaw pod drzwiami Twojego mieszkania, bezpośrednio za furtką (w przypadku domów) lub na ochronie, czy recepcji Twojego budynku. Musisz pamiętać, że trzeba nam podać kody do domofonów. W przypadku ich braku dostawa jest ustalana indywidualnie.

W jakich godzinach mogę kontaktować się z biurem Zdrove.pl?

Pracownicy zdrove.pl są do państwa dyspozycji od godziny 7:30 do 16:00 w dni robocze. W tych godzinach odbieramy telefony i odpisujemy na emaile.

Czy mogę zmienić adres dostawy?

Tak, możesz zmienić adres dostawy do godziny 10,30 dnia poprzedzającego dostawę.

Do jakiego miejsca mogę zamówić catering dietetyczny Zdrove.pl?

Działamy na terenie miasta Warszawa, Marki, Ząbki, Jabłonna, Raszyn, Pruszków, Piaseczno, Michałowice, Konstancin Jeziorna,Ożarów Mazowiecki, Legionowo,Łomianki, – tutaj dostarczymy Ci posiłki.